خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

پوسته تجاری - نسیم نت
Menu ارسال آگهی

انتخاب جراح بینی

جراحی بینی ژانویه 16, 2017

انتخاب جراح بینی

انتخاب جراح بینی

جراحی بینی امروزه یکی از جراحی های زیبایی پر طرفدار است که بسیاری از افراد این جراحی زیبایی را انجام داده و بسیار راضی هستند. با انجام جراحی بینی تناسب چهره برقرار می شود و فرد می تواند زیبایی خود را چند برابر کند.

اما نکته ای که مهم است انتخاب جراح بینی است. برای انتخاب جراح بینی باید دقت کافی را به کار برد تا بتوان جراح بینی مناسب را انتخاب نمود. تبحر و دقت جراح بینی در نتیجه ی جراحی بینی تاثیر بسیاری دارد.

برای اینکه بتوانید جراح بینی مناسب را بشناسید باید قبل جراحی بینی تحقیقات لازم را انجام داده و در مورد جراح بینی خود اطلاعات لازم را بدست بیاورید.

برای شناخت جراح بینی راه های بسیاری وجود دارد. یکی از ساده ترین راه های شناخت  وی رفتن به مطب اوست.

مراجعه به مطب

بهتر است که به مطب پزشک مراجعه نموده و با وی مشاوره ای داشته باشید. پزشک بینی شما را معاینه می کند و سپس در مورد نوع بینی شما و روش عمل جراحی مناسب بینی تان با شما صحبت خواهد کرد. همچنین اگر قصد داشتید بینی شما را او جراحی کند در مورد اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی و همچنین توضیحاتی در مورد روز جراحی به شما خواهد داد.

یکی از مزیت های رفتن حضوری به مطب پزشک این است که شما می توانید از نزدیک نمونه کارهای دکتر را دیده و تصمیم بگیرید. معمولا بیمارهایی که جراحی بینی انجام داده اند بعد از عمل برای معاینه به مطب پزشک مراجعه خواهند کرد و شما می توانید آنها را در آنجا ملاقات کنید و اطلاعاتی را از آنها کسب نمایید.

انتخاب جراح بینی

دنبال کردن پزشک در فضای مجازی

همچنین در صورتی که پزشک شما در فضای مجازی فعالیت داشته باشد می توانید سایت وی را مشاهده کنید. نمونه کارهای جراحی بینی در سایت وی قرار دارد که می توانید مشاهده کنید. همچنین اینستاگرام و کانال تلگرام دکتر می تواند در این موضوع به شما کمک کند.

حتی برخی از پزشکان آی دی شخصی خود را در اختیار بیماران قرار می دهند تا در صورتی که سوالی در مورد جراحی بینی داشتند با وی در میان بگذارند و او آنها را راهنمایی کند.

 

یکی از مهم ترین نکاتی که پزشک به شما یادآور خواهد شد انجام آزمایشات و عکسبرداری قبل از عمل است. در روز عمل نیز باید مدارک مورد نیاز و آزمایشات و عکس های خود را به همراه داشته باشید و یک ساعت قبل از عمل در مرکز جراحی قرار داشته باشید.

بنابر این بهتر است که در انتخاب جراح بینی خود دقت کافی را داشته باشید و با پزشک خود رابطه ای صمیمانه داشته باشید و از او در مورد جراحی خود راهنمایی و کمک بخواهید. بی شک با انتخاب درست جراح بینی می توانید عمل زیبایی بینی رضایت بخشی را داشته باشید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت زیبایار

 

ارسال نظر

 • لیپوماتیک چیست

  لیپوماتیک چیست ؟

  با در مارس 23, 2019 - 0 نظرات

  لیپوماتیک چیست ؟ لیپوماتیک تکنیکی نوین و کم تهاجم می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است . . لیپوماتیک تنها در یک جلسه انجام می گیرد . در برخی مواقع با توجه به نظر پزشک به جلسات دیگر نیز نیاز می باشد . امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش ها و […]

 • عمل زیبایی بینی گوشتی

  با در مارس 21, 2019 - 0 نظرات

  بینی های گوشتی ازغضروف بسیار ضعیفی برخوردار هستند و جراح جهت فرم دادن به بینی ، غضروف آن را تقویت می کند تا استحکام پیدا کند . همچنین ضخامت پوست شما هنگام جراحی هم باید ارزیابی شود و سپس تغییرات مورد نیاز برای چارچوب و اسکلت بندی بینی اعمال شود . بنابراین افرادی که از […]

 • درد مفاصل

  با در مارس 25, 2019 - 0 نظرات

  درد مفاصل متخصصان بر این باورند  که سن شروع بيماري‌هاي مفصلي کم تر شده  است ، ‌ همچنین بسیاری از  افرادي كه براي درمان ‌دردهاي مفصلي حدود 20 سال پیش  ، به درمانگاه‌ هاي فيزيوتراپي و ارتوپدي مراجعه مي‌كردند، افراد بالاي 55 تا 60 سال بودند و تخريب غضروف مفصلي  ، در حقیقت در سنين […]

 • نکات جراحی بینی

  با در مارس 24, 2019 - 0 نظرات

  نکات جراحی بینی جراحی بینی به منظور برطرف کردن نواقص و ایرادات بینی صورت می گیرد . همچنین جراحی بینی یکی از جراحی های زیبایی محسوب می شود که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است . معمولا افرادی که جراحی بینی انجام می دهند باید یک سری نکات را در نظر بگیرند تا به […]

 • جراحی ترمیمی بینی

  جراحی ترمیمی بینی

  با در مارس 19, 2019 - 0 نظرات

  جراحی ترمیمی بینی معمولا بسیاری از بیمارانی که برای جراحی ترمیم بینی خود به مطب جراح بینی مراجعه می کنند تمایل به ترمیم و بازسازی دفورمیتی بینی خود دارند . همچنین این ایرادات و ظاهر بدی که در بینی ایجاد شده است ، لازم است که برای ترمیم و بازسازی آن از تکنیک های مخصوصی […]