انواع جراحی شکم

مقالات آوریل 4, 2017

آبدومینوپلاستی

انواع جراحی شکم (آبدومینوپلاستی)

جراحی زیبایی شکم یکی از روش هایی است که اغلب خانم ها انجام می دهند.راه های زیادی برای جراحی زیبایی شکم وجود دارد که موثرترین آن ها جراحی شکم به روش آبدومینوپلاستی است. جراحی شکم روشی است که برای رفع چربی های شکم و پهلو و رفع پوست های چروک و افتاده می باشد.
در دیگر روش های جراحی زیبایی شکم پوست فرد بعد از عمل دچار چین و چروک های فراوانی می شود اما در روش آبدومینوپلاستی تلاش بر این است که از به وجود آمدن چنین مشکلی جلوگیری شود.

در جراحی زیبایی شکم ، شکم را صاف می نمایند و بعد از عمل هیچ گونه جین و چروکی در ناحیه مورد نظر دیده نمی شود.

این روش مناسب افرادی می باشد که  چربی های بسیار زیادی دارند و توسط لیپوماتیک نمی توان این چربی ها را از بین برد و هچنین بسیاری از افرادی که به کمک ورزش نمی توانند لاغر کنند می توانند از روش آبدومینوپلاستی کمک بگیرند.

خانم هایی که افتادگی شکم دارند و زایمان های زیادی انجام داده اند می توانند شکمشان را به کمک جراحی زیبایی شکم به کمک آبدومینوپلاستی صاف کنند.

 

ابدومینوپلاستی چیست ؟

 

این پروسه یک روش جراحی زیبایی شکم می باشد که علاوه بر صاف و کشیده کردن  شکم ، باعث حذف کردن چربی در ناحیه وسط و پایین شکم شده و موجب سفت کردن و بازگرداندن شکم به حالت اولیه خود می شود.

جراحی زیبایی شکم یا آبدومینوپلاستی موجب تغییر شکل در اندام شما می شود و از مهم ترین جراحی های ترمیمی می باشد. پس از جراحی ، شکم بیمار صاف تر و سفت تر و بدون هیچ گونه خط استریا می باشد.روش آبدومینوپلاستی قسمت های نافرم و بدفرم شکم را مستقیما از بین می برد.

آبدومینوپلاستی

عواملی که تناسب و فرم شکم را به هم می ریزند و ظاهر فرد را چاق نشان می دهد عبارت است از: چربی و پوست اضافه و عضلات شکمی شل کننده. در جراحی زیبایی شکم با برش دادن چربی ها و پوست های اضافی  ،شکم را صاف کرده و جای هیچ گونه اسکاری در زیر شکم دیده نمی شود.

انواع جراحی زیبایی شکم به روش آبدومینوپلاستی

روش مینی ابدومینوپلاستی یک جراحی راحت است و در ناحیه شکم  ، برش های بسیار کوچکی دیده می شود و مدت زمان آن دو ساعت طول می کشد واین روش برای افرادی مناسب می باشد که در ناحیه پایین شکم ، چربی ها کم می باشد.

روش ابدومینوپلاستی کامل : در این روش در زیر شکم برشی از یک پهلو تا پهلوی دیگر داده می شود و بیشتر برای افرادی استفاده می شود که نیاز به ترمیم دارند.

روش آبدومینوپلاستی گرداگرد یکی از جراحی های وسیع می باشد.در این روش ، برش های زده شده به ناحیه پشت نیز امتداد می یابد و بیمار به دوحالت ، به شکم و به پشت روی تخت قرار می گیرد.

Leave a Reply

 • How to Locate Professional essay Writers

  by on فوریه 15, 2021 - 0 Comments

  You can get an essay writer online to help you write a paper or essay. This is a wonderful service that actually suggest a lot of essay writing services. Typically they foundation work upon their own portfolio and rewrite in their own unique style so that it reads like their own essay. They will typically […]

 • Assignment Help On-line

  by on مارس 1, 2021 - 0 Comments

  Assignment Writing Service Below are warning signs of fraudulent essay writer companies. Remember, many corporations that use an aggressive advertising technique – create multiple websites and write faux evaluations – might present fairly good essays. But if theres no help, and prices are low, then you definitely shouldnt contact it with a ten foot pole. […]

 • Custom Writing Service

  by on فوریه 18, 2021 - 0 Comments

  Best Custom Writing Service It led to an investigation that rocked the distinguished college to its core. For example, many students copy from web sites without citing the supply, which is a type of dishonest. It https://sameday-essay-au.pro/ is obvious that the variety of companies that provide tutorial writing assist on-line is enormous. What you […]

 • Der Einsatz von Computern in der abstrakten wissenschaftlichen Forschung

  by on مارس 2, 2021 - 0 Comments

  Der Begriff abstrakte wissenschaftliche Arbeit wurde 1970 von Wolfgang Ketterle geprägt. Der Begriff “abstrakte wissenschaftliche Arbeit” wird heute auf eine Vielzahl verschiedener Arten von Forschung angewendet, und es gibt einige Merkmale, die ihn von anderen Arten akademischer Forschung unterscheiden. Abstrakte wissenschaftliche Forschung ist oft das Ergebnis eines einzelnen Experiments oder einer Beobachtung. Die Wissenschaftler, die […]

 • Essay On Pain

  by on فوریه 15, 2021 - 0 Comments

  What Does A Great Writer Have To Offer When It Comes To An Essay on painter? Often, individuals would present their academic documents in exquisite writing and save themselves from the shame of failing. It helps a lot to understand the essence of presenting expert reports to your tutors. For instance, you must understand the […]