خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

پوسته تجاری - نسیم نت
Menu ارسال آگهی

انواع جراحی شکم

مقالات آوریل 4, 2017

آبدومینوپلاستی

انواع جراحی شکم (آبدومینوپلاستی)

جراحی زیبایی شکم یکی از روش هایی است که اغلب خانم ها انجام می دهند.راه های زیادی برای جراحی زیبایی شکم وجود دارد که موثرترین آن ها جراحی شکم به روش آبدومینوپلاستی است. جراحی شکم روشی است که برای رفع چربی های شکم و پهلو و رفع پوست های چروک و افتاده می باشد.
در دیگر روش های جراحی زیبایی شکم پوست فرد بعد از عمل دچار چین و چروک های فراوانی می شود اما در روش آبدومینوپلاستی تلاش بر این است که از به وجود آمدن چنین مشکلی جلوگیری شود.

در جراحی زیبایی شکم ، شکم را صاف می نمایند و بعد از عمل هیچ گونه جین و چروکی در ناحیه مورد نظر دیده نمی شود.

این روش مناسب افرادی می باشد که  چربی های بسیار زیادی دارند و توسط لیپوماتیک نمی توان این چربی ها را از بین برد و هچنین بسیاری از افرادی که به کمک ورزش نمی توانند لاغر کنند می توانند از روش آبدومینوپلاستی کمک بگیرند.

خانم هایی که افتادگی شکم دارند و زایمان های زیادی انجام داده اند می توانند شکمشان را به کمک جراحی زیبایی شکم به کمک آبدومینوپلاستی صاف کنند.

 

ابدومینوپلاستی چیست ؟

 

این پروسه یک روش جراحی زیبایی شکم می باشد که علاوه بر صاف و کشیده کردن  شکم ، باعث حذف کردن چربی در ناحیه وسط و پایین شکم شده و موجب سفت کردن و بازگرداندن شکم به حالت اولیه خود می شود.

جراحی زیبایی شکم یا آبدومینوپلاستی موجب تغییر شکل در اندام شما می شود و از مهم ترین جراحی های ترمیمی می باشد. پس از جراحی ، شکم بیمار صاف تر و سفت تر و بدون هیچ گونه خط استریا می باشد.روش آبدومینوپلاستی قسمت های نافرم و بدفرم شکم را مستقیما از بین می برد.

آبدومینوپلاستی

عواملی که تناسب و فرم شکم را به هم می ریزند و ظاهر فرد را چاق نشان می دهد عبارت است از: چربی و پوست اضافه و عضلات شکمی شل کننده. در جراحی زیبایی شکم با برش دادن چربی ها و پوست های اضافی  ،شکم را صاف کرده و جای هیچ گونه اسکاری در زیر شکم دیده نمی شود.

انواع جراحی زیبایی شکم به روش آبدومینوپلاستی

روش مینی ابدومینوپلاستی یک جراحی راحت است و در ناحیه شکم  ، برش های بسیار کوچکی دیده می شود و مدت زمان آن دو ساعت طول می کشد واین روش برای افرادی مناسب می باشد که در ناحیه پایین شکم ، چربی ها کم می باشد.

روش ابدومینوپلاستی کامل : در این روش در زیر شکم برشی از یک پهلو تا پهلوی دیگر داده می شود و بیشتر برای افرادی استفاده می شود که نیاز به ترمیم دارند.

روش آبدومینوپلاستی گرداگرد یکی از جراحی های وسیع می باشد.در این روش ، برش های زده شده به ناحیه پشت نیز امتداد می یابد و بیمار به دوحالت ، به شکم و به پشت روی تخت قرار می گیرد.

ارسال نظر

 • لیپوماتیک چیست

  لیپوماتیک چیست ؟

  با در مارس 23, 2019 - 0 نظرات

  لیپوماتیک چیست ؟ لیپوماتیک تکنیکی نوین و کم تهاجم می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است . . لیپوماتیک تنها در یک جلسه انجام می گیرد . در برخی مواقع با توجه به نظر پزشک به جلسات دیگر نیز نیاز می باشد . امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش ها و […]

 • عمل زیبایی بینی گوشتی

  با در مارس 21, 2019 - 0 نظرات

  بینی های گوشتی ازغضروف بسیار ضعیفی برخوردار هستند و جراح جهت فرم دادن به بینی ، غضروف آن را تقویت می کند تا استحکام پیدا کند . همچنین ضخامت پوست شما هنگام جراحی هم باید ارزیابی شود و سپس تغییرات مورد نیاز برای چارچوب و اسکلت بندی بینی اعمال شود . بنابراین افرادی که از […]

 • درد مفاصل

  با در مارس 25, 2019 - 0 نظرات

  درد مفاصل متخصصان بر این باورند  که سن شروع بيماري‌هاي مفصلي کم تر شده  است ، ‌ همچنین بسیاری از  افرادي كه براي درمان ‌دردهاي مفصلي حدود 20 سال پیش  ، به درمانگاه‌ هاي فيزيوتراپي و ارتوپدي مراجعه مي‌كردند، افراد بالاي 55 تا 60 سال بودند و تخريب غضروف مفصلي  ، در حقیقت در سنين […]

 • نکات جراحی بینی

  با در مارس 24, 2019 - 0 نظرات

  نکات جراحی بینی جراحی بینی به منظور برطرف کردن نواقص و ایرادات بینی صورت می گیرد . همچنین جراحی بینی یکی از جراحی های زیبایی محسوب می شود که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است . معمولا افرادی که جراحی بینی انجام می دهند باید یک سری نکات را در نظر بگیرند تا به […]

 • جراحی ترمیمی بینی

  جراحی ترمیمی بینی

  با در مارس 19, 2019 - 0 نظرات

  جراحی ترمیمی بینی معمولا بسیاری از بیمارانی که برای جراحی ترمیم بینی خود به مطب جراح بینی مراجعه می کنند تمایل به ترمیم و بازسازی دفورمیتی بینی خود دارند . همچنین این ایرادات و ظاهر بدی که در بینی ایجاد شده است ، لازم است که برای ترمیم و بازسازی آن از تکنیک های مخصوصی […]