خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

Premium WordPress Themes - AppThemes
Menu ارسال آگهی

انواع جراحی شکم

مقالات آوریل 4, 2017

آبدومینوپلاستی

انواع جراحی شکم (آبدومینوپلاستی)

جراحی زیبایی شکم یکی از روش هایی است که اغلب خانم ها انجام می دهند.راه های زیادی برای جراحی زیبایی شکم وجود دارد که موثرترین آن ها جراحی شکم به روش آبدومینوپلاستی است. جراحی شکم روشی است که برای رفع چربی های شکم و پهلو و رفع پوست های چروک و افتاده می باشد.
در دیگر روش های جراحی زیبایی شکم پوست فرد بعد از عمل دچار چین و چروک های فراوانی می شود اما در روش آبدومینوپلاستی تلاش بر این است که از به وجود آمدن چنین مشکلی جلوگیری شود.

در جراحی زیبایی شکم ، شکم را صاف می نمایند و بعد از عمل هیچ گونه جین و چروکی در ناحیه مورد نظر دیده نمی شود.

این روش مناسب افرادی می باشد که  چربی های بسیار زیادی دارند و توسط لیپوماتیک نمی توان این چربی ها را از بین برد و هچنین بسیاری از افرادی که به کمک ورزش نمی توانند لاغر کنند می توانند از روش آبدومینوپلاستی کمک بگیرند.

خانم هایی که افتادگی شکم دارند و زایمان های زیادی انجام داده اند می توانند شکمشان را به کمک جراحی زیبایی شکم به کمک آبدومینوپلاستی صاف کنند.

 

ابدومینوپلاستی چیست ؟

 

این پروسه یک روش جراحی زیبایی شکم می باشد که علاوه بر صاف و کشیده کردن  شکم ، باعث حذف کردن چربی در ناحیه وسط و پایین شکم شده و موجب سفت کردن و بازگرداندن شکم به حالت اولیه خود می شود.

جراحی زیبایی شکم یا آبدومینوپلاستی موجب تغییر شکل در اندام شما می شود و از مهم ترین جراحی های ترمیمی می باشد. پس از جراحی ، شکم بیمار صاف تر و سفت تر و بدون هیچ گونه خط استریا می باشد.روش آبدومینوپلاستی قسمت های نافرم و بدفرم شکم را مستقیما از بین می برد.

آبدومینوپلاستی

عواملی که تناسب و فرم شکم را به هم می ریزند و ظاهر فرد را چاق نشان می دهد عبارت است از: چربی و پوست اضافه و عضلات شکمی شل کننده. در جراحی زیبایی شکم با برش دادن چربی ها و پوست های اضافی  ،شکم را صاف کرده و جای هیچ گونه اسکاری در زیر شکم دیده نمی شود.

انواع جراحی زیبایی شکم به روش آبدومینوپلاستی

روش مینی ابدومینوپلاستی یک جراحی راحت است و در ناحیه شکم  ، برش های بسیار کوچکی دیده می شود و مدت زمان آن دو ساعت طول می کشد واین روش برای افرادی مناسب می باشد که در ناحیه پایین شکم ، چربی ها کم می باشد.

روش ابدومینوپلاستی کامل : در این روش در زیر شکم برشی از یک پهلو تا پهلوی دیگر داده می شود و بیشتر برای افرادی استفاده می شود که نیاز به ترمیم دارند.

روش آبدومینوپلاستی گرداگرد یکی از جراحی های وسیع می باشد.در این روش ، برش های زده شده به ناحیه پشت نیز امتداد می یابد و بیمار به دوحالت ، به شکم و به پشت روی تخت قرار می گیرد.

ارسال نظر

 • Lab Report Conclusions - What Is It?

  با در دسامبر 29, 2018 - 0 نظرات

  Using Lab Report Conclusions Even if you’re expected to submit the comprehensive report, you will have enough time in hand to produce a concise thesis. In order to understand how to compose a conclusion for a lab file, you’ve got to start by defining what a lab report conclusion is. To be certain that the […]

 • Everything you Will not Understand about The best way to Cite Song Lyrics Will probably Shock You

  با در دسامبر 11, 2018 - 0 نظرات

  The Characteristics of Tips to Cite Song Lyrics The Key to Successful How to Cite Song Lyrics The generic part of the title isn’t italicized and ought to forever in English even in the event the authentic part of the title is in a foreign language. For example, if you’re writing about a particular character […]

 • A Startling Simple fact about Free Topic Essay Thoughts Uncovered

  با در دسامبر 11, 2018 - 0 نظرات

  A Basic Trick for Free Topic Essay Options Unveiled You’ll be surrounded by writing professionals during the plan of order placement, and once you choose to purchase essay and pick an allocated author, things will likely get much more exciting. You may not just get the standard essay help, but they also give valuable editing […]

 • Mla Format Essay - Is it a Scam?

  با در دسامبر 11, 2018 - 0 نظرات

  The introduction covers the principal problem or question an essay addresses. Certainly not, but The concept is that you ought to check your mistakes when you compose an essay. Re-read all those sentences and you ought to have each of the principal ideas of the essay. Essay writing companies offer essay help materials. So whenever […]

 • The Lost Secret of Altogether Free Essays From the internet

  با در دسامبر 11, 2018 - 0 نظرات

  Best rated Altogether Free Essays Using the net Direct! Understanding CLEO is vital for students that wish to pursue their career in law enforcement education and are ready to attend law school. It’s essential for students to remain in mind there is a thesis an extremely specific type of writing assignment. It is necessary for […]