Welcome, visitor! [ Register | Login

Premium WordPress Themes - AppThemes
Menu Post an Ad

جراحی ترمیمی بینی

دسته‌بندی نشده مارس 19, 2019

جراحی ترمیمی بینی


جراحی ترمیمی بینی


معمولا بسیاری از بیمارانی که برای جراحی ترمیم بینی خود به مطب جراح بینی مراجعه می کنند تمایل به ترمیم و بازسازی دفورمیتی بینی خود دارند . همچنین این ایرادات و ظاهر بدی که در بینی ایجاد شده است ، لازم است که برای ترمیم و بازسازی آن از تکنیک های مخصوصی استفاده شود تا زیبایی ظاهر بینی ایجاد شود .
جراح بینی برای ترمیم و بازسازی این نوع دفورمیتی از گرافت و بافت غضروفی در ترمیم نواحی ضعیف استفاده می کند .
افرادی که از نتیجه جراحی بینی اولیه خود ناراضی هستند و یا پس از عمل با مشکلات تنفسی رو به رو شده اند می توانند نسبت به جراحی ترمیم بینی اقدام نمایند . همچنین در جراحی ترمیم بینی تمامی ایرادات بینی توسط جراح و متخصص گوش و حلق و بینی برطرف می شود . جراحی ترمیم بینی یکی از سخت ترین و پیچیده ترین جراحی ها به شمار می رود . بنابراین در این عمل جراحی می توان غضروف های باقیمانده ، استخوان های اضافی را برطرف کرد و به طور کامل ایرادات بینی را اصلاح کرد .

جراحی ترمیمی بینی

سوالات رایج در خصوص جراحی ترمیمی بینی


چرا جراحی ترمیمی بینی نسبت به جراحی های دیگر کمی دشوارتر می باشد ؟

زیرا حساسیت بینی ای که یکبار تحت عمل جراحی قرار گرفته است در مقایسه با بینی که برای بار اول قرار است که جراحی شود
بیشتر است . در برخی موارد برای برطرف کردن مشکلات بینی در جراحی ترمیمی بینی به تقویت غضروف بینی و بافت استخوان بینی نیاز می باشد که انجام این کار سخت می باشد و جراح برای انجام این کار از دنده یا گوش بیمار ، غضروف مورد نیاز را تهیه می کند .

follow site


بهترین زمان انجام جراحی ترمیمی بینی چه زمانی می باشد؟

به افرادی که یکبار جراحی بینی داشته اند توصیه می شود که برای جراحی ترمیمی بینی صبر پیشه کنند و هیچ عجله ای نداشته باشند . پس از جراحی بینی به مدت یک سال زمان می برد تا تورمات و کبودی های بینی به طور کامل برطرف شود .
جراحی بینی در صورتی ایده آل است که بر اساس علم زیبایی شناسی انجام بگیرد . در چنین حالتی نتیجه عمل جراحی بینی مورد قبول می باشد و در این صورت فرد از نتیجه عمل خود رضایت کافی دارد .
جراحی ترمیمی بینی از مشکل ترین جراحی ها به شمار می رود . به این دلیل که در جراحی بینی اولیه ، بافت بینی با تغییراتی رو به رو شده است و یک بافت ترميمى و سفت تر از بافت اولیه را دارد .

Leave a Reply

 • ترمیم انحراف تیغه بینی

  by on سپتامبر 30, 2019 - 0 Comments

  انحراف بینی یکی از مواردی است که در میان مردم شایع است و بر نحوه زندگی و سلامت افراد تاثیر بسیار زیای دارد . هنگامی که از انحراف بینی صحبت می شود ، موردی که به ذهن فرد خطور می کند ، گرفتگی بینی است و گرفتگی بینی مهم ترین مورد در انحراف بینی می […]

 • مراقبت های بعد از جراحی بینی

  by on اکتبر 7, 2019 - 0 Comments

  مراقبت های بعد از جراحی بینی برای دریافت بهترین نتایج ممکن از جراحی بینی لازم است که بیماران پس از جراحی توصیه های پزشکشان را به خوبی انجام دهند . برای دستیابی به این هدف باید به افراد جراحی شده آموزش ها و توصیه های لازم شود . در این فصل مراقبت ها و توصیه […]

 • جراحی بینی فانتزی

  by on اکتبر 5, 2019 - 0 Comments

  جراحی بینی فانتزی چهره اصلی ترین و مهم ترین قسمت بدن می باشد و بینی به عنوان عضوی برجسته در صورت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و به این دلیل که در مرکز صورت قرار گرفته است مورد توجه بسیاری از افراد واقع می شود . در این صورت داشتن یک بینی نامتقارن […]