Welcome, go to site visitor! [ Register | Login

Premium WordPress Themes - AppThemes
Menu Post an Ad

لیپوماتیک چیست ؟

مقالات مارس 23, 2019

لیپوماتیک چیست

لیپوماتیک چیست ؟

لیپوماتیک تکنیکی نوین و کم تهاجم می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است . . لیپوماتیک تنها در یک جلسه انجام می گیرد . در برخی مواقع با توجه به نظر پزشک به جلسات دیگر نیز نیاز می باشد .
امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش ها و تکنیک های لاغری برای دستیابی به اندامی ایده آل و زیبا می باشند . از طرفی علاوه بر این روش های لاغری به دنبال یک روش بی خطر و ماندگار برای داشتن اندامی زیبا می باشند .
لیپوماتیک با استفاده از تاباندن امواج فراصوت به بافتهای چربی کمک بسیار زیادی به کلاژن سازی می کند . در نتیجه پوست از حالت شلی و یا افتادگی خارج می شود و سفت می شود . انجام این کار کمک بسیار زیادی در عدم تولید چربی و استحکام پوست دارد و اثر آن به مدت بسیار طولانی ماندگار می باشد .
در روس لیپوماتیک می توان از چربی های استخراج شده استفاده کرد و آن ها را به قسمت های دیگر بدن تزریق کرد .

چه افرادی برای جراحی لیپوماتیک کاندید مناسبی هستند ؟

افرادی که توانایی انجام ورزش های سنگین راندارند .
افرادی که مبتلابه چاقی مفرط هستند .
افرادی که تجمع چربی دربدن آنها پراکنده نیست .
تمامی موارد ذکر شده در قسمت بالا از مواردی است که این دسته از افراد می توانند جراحی لیپوماتیک را انجام دهند .

لیپوماتیک چیست

بعد از جراحی لیپوماتیک

see url بعد از لیپوماتیک جای هیچ گونه اسکار و یا زخم بر روی پوست باقی نمی ماند .
خطر آمبولی در جراحی لیپوماتیک وجود ندارد .
بعد از عمل امکان واکنش بدن بیمار نسبت به برخی موارد وجود دارد و ممکن است که فرد با عوارض ناچیزی رو به رو شود .
در برخی مواقع ممکن است که فرد با انجام ورزش های سنگین نتواند چربی های زائد در قسمت پهلو و یا زیرشکم را از بین ببرد . اما امروزه با استفاده از جراحی لیپوماتیک می توان تمامی چربی های اضافی در قسمت پهلوها فیله ها،بازوها را از بین برد .
بنابراین با استفاده از جراحی لیپوماتیک می توان تمامی چربی های اضافی در کلیه قسمت های بدن را از بین برد .
در جراحی لیپوماتیک ، هنگام استخراج چربی ها از هیچ گونه اشعه یا حرارت خاصی استفاده نمی شود و از طرفی این تکنیک فیزیکی می باشد که هیچ گونه عوارضی مانند سوختگی ایجاد نمی کند .

Leave a Reply

 • ترمیم انحراف تیغه بینی

  by on سپتامبر 30, 2019 - 0 Comments

  انحراف بینی یکی از مواردی است که در میان مردم شایع است و بر نحوه زندگی و سلامت افراد تاثیر بسیار زیای دارد . هنگامی که از انحراف بینی صحبت می شود ، موردی که به ذهن فرد خطور می کند ، گرفتگی بینی است و گرفتگی بینی مهم ترین مورد در انحراف بینی می […]

 • مراقبت های بعد از جراحی بینی

  by on اکتبر 7, 2019 - 0 Comments

  مراقبت های بعد از جراحی بینی برای دریافت بهترین نتایج ممکن از جراحی بینی لازم است که بیماران پس از جراحی توصیه های پزشکشان را به خوبی انجام دهند . برای دستیابی به این هدف باید به افراد جراحی شده آموزش ها و توصیه های لازم شود . در این فصل مراقبت ها و توصیه […]

 • جراحی بینی فانتزی

  by on اکتبر 5, 2019 - 0 Comments

  جراحی بینی فانتزی چهره اصلی ترین و مهم ترین قسمت بدن می باشد و بینی به عنوان عضوی برجسته در صورت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و به این دلیل که در مرکز صورت قرار گرفته است مورد توجه بسیاری از افراد واقع می شود . در این صورت داشتن یک بینی نامتقارن […]