Welcome, visitor! [ Register | Login

Premium WordPress Themes - AppThemes
Menu Post an Ad

نکات جراحی بینی

مقالات مارس 24, 2019

نکات جراحی بینی

go here جراحی بینی به منظور برطرف کردن نواقص و ایرادات بینی صورت می گیرد . همچنین جراحی بینی یکی از جراحی های زیبایی محسوب می شود که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است .
معمولا افرادی که جراحی بینی انجام می دهند باید یک سری نکات را در نظر بگیرند تا به بهترین نتیجه دست پیدا نمایند .
همچنین یکی از نکات بسیار مهم که باید در نظر گرفته شود ، دقت لازم در انتخاب جراح بینی متخصص و متبحر است .
مزیت های جراحی زیبایی بینی در این قسمت مطرح شده است :

 •  زیباتر شدن بینی
 • برقراری تقارن صورت
 • بهبود کیفیت زندگی

اقدامات بعد از جراحی بینی

follow site به مدت هفت روز بعد از جراحی بینی ، اسپلینتهای داخلی و خارجی بینی توسط جراح برداشته می شود . سپس چسب مخصوص بینی برای جلوگیری از تورم بر روی بینی قرار می گیرد . معمولا از چسب روی بینی به مدت 45 روز بعد از جراحی بر روی بینی باقی می ماند .

توصیه می شود که چسب به مدت دو هفته یک روز در میان توسط جراح بینی متخصص تعویض شود . پس از برداشتن اسپلینت ها ، توصیه می شود که با استفاده از سرم شستشو  ، داخل بینی را شست و شو دهید . انجام این کار از تجمع ترشحات در طی چند هفته اول پس از عمل جلوگیری می کند .

هزینه جراحی بینی

مقدار درمان و پیچیدگی باعث  افزایش هزینه ها و قیمت عمل جراحی بینی می شود .
همچنین  به زمان بیشتری برای یک عمل جراحی پیچیده  نیاز می باشد و به همین دلیل هزینه آن از یک عمل جراحی به نسبت ساده   بیشتر می باشد .عوامل پیچیده شدن عمل جراحی به صورت زیر می باشد .
انحراف بینی
گرفتگی بینی
نیاز به پیوند غضروف برای تقویت بافت های ضعیف
پوست بسیار ضخیم یا بسیار نازک بیمار
یکی از سوالات و نگرانی ها پس از جراحی زیبایی بینی ، خون ریزی پس از عمل بینی ، و شدت خون ریزی از بینی می باشد . باید گفت که خون ریزی از بینی خیلی کم اتفاق می افتد  و شایع نمی باشد. خونریزی بینی ممکن است در اثر بالابودن فشار خون در حین عمل باشد که باید  از مصرف داروهایی که هنگام عمل باعث کاهش فشار خون از خونریزی  می شوند خودداری کرد . هنگامی که در  حین عمل ، خونریزی زیاد باشد ، بیمار پس از عمل  دچار کبودی در اطراف چشم می شود .

 

Leave a Reply

 • ترمیم انحراف تیغه بینی

  by on سپتامبر 30, 2019 - 0 Comments

  انحراف بینی یکی از مواردی است که در میان مردم شایع است و بر نحوه زندگی و سلامت افراد تاثیر بسیار زیای دارد . هنگامی که از انحراف بینی صحبت می شود ، موردی که به ذهن فرد خطور می کند ، گرفتگی بینی است و گرفتگی بینی مهم ترین مورد در انحراف بینی می […]

 • مراقبت های بعد از جراحی بینی

  by on اکتبر 7, 2019 - 0 Comments

  مراقبت های بعد از جراحی بینی برای دریافت بهترین نتایج ممکن از جراحی بینی لازم است که بیماران پس از جراحی توصیه های پزشکشان را به خوبی انجام دهند . برای دستیابی به این هدف باید به افراد جراحی شده آموزش ها و توصیه های لازم شود . در این فصل مراقبت ها و توصیه […]

 • جراحی بینی فانتزی

  by on اکتبر 5, 2019 - 0 Comments

  جراحی بینی فانتزی چهره اصلی ترین و مهم ترین قسمت بدن می باشد و بینی به عنوان عضوی برجسته در صورت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند و به این دلیل که در مرکز صورت قرار گرفته است مورد توجه بسیاری از افراد واقع می شود . در این صورت داشتن یک بینی نامتقارن […]