خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

پوسته تجاری - نسیم نت
Menu ارسال آگهی

ویژگی های بینی زیبا

جراحی بینی آوریل 15, 2017

نمای تمام رخ2

ویژگی های بینی زیبا

1-نمای روبرو یا تمام رخ بینی زیبا
برای بررسی نمای تمام رخ بینی زیبا ، صورت را به پنج قسمت مساوی تقسیم می کنیم که قسمت پهنای بینی ، یک پنجم صورت را در بر می گیرد.بینی شما زمانی در سایز مناسبی قرار دارد که در یک پنجم میانی صورت قرار بگیرد.

دومین روش جهت بررسی نمای تمام رخ بینی زیبا ابتدا از گوشه داخلی چشم دو خط فرضی و عمودی رسم می کنیم که باید بین این دوخط فرضی پهنای بینی قرار گیرد در چنین صورتی ، بینی شما مناسب خواهد بود.
به فاصله نوک بینی تا صورت ، ارتفاع بینی گفته می شود.منظور از ویژگی بینی استاندارد این  است که ارتفاع بینی باید در نمای نیم رخ با پهنای بینی برابر باشد.

نمای تمام رخ2

2-نمای نیم رخ
اگر یک خط فرضی به طرف نوک بینی رسم کرده و خط دیگر را از نوک بینی به آن متصل کنید زاویه به وجود آمده باید بین 30 تا 45 درجه از برخورد این دوخط باشد.اگر زاویه ساخته  شده بینی با صورت بین 30 تا  40 درجه باشد، مناسب است و مناسب ترین حالت این زاویه به نزدیک به 36 درجه می باشد.
زاویه بین بینی و لب ها در یک بینی زیبا در خانم ها بین 95 تا 105 درجه و برای آقایان بین 90 تا 95 درجه می باشد وزاویه بین پیشانی با بینی 115 تا 135 درجه می باشد.

3-ویژگی یک بینی زیبااز نمای زیر:
بینی از نمای زیر باید به شکل مثلث متساوی الاضلاع به نظر بیاید اگر ارتفاع این مثلث به سه قسمت مساوی تقسیم شود و دو سوم اولیه سوراخ های بینی را  تشکیل می دهند.

ضخامت  پوست بینی ،  مهم ترین عامل در تعیین میزان موفقیت  عمل زیبایی بینی است. کوچک ترین غیر قرینگی ها در بیمارانی که پوست بینی بسیار نازکی دارند از زیر پوست به خوبی قابل مشاهده است.تغییراتی که  در بینی افرادی که پوست بینی ضخیم یا به اصطلاح ، بینی گوشتی دارند چندان قابل مشاهده نمی باشد.

بینی زیبا از نمای زیر

استاندارد بینی زیبا

بینی به پنج واحد زیر تقسیم می شود

 • ناحیه خلفی
 • side walls
 • نوک
 • ala
 • مثلث های صاففاکتورهای زیادی  را در رابطه با  ارزیابی بینی با دیگر ساختمان های صورت باید در نظر گرفت . مواردی مانند جنسیت  ،  نژاد ، فرم صورت ، مو  ، قرینگی ، شکل لب، عادت های بدن ، نژاد ، سن . این فاکتورها اثیرات مستقیمی  روی  زیبایی بینی  و ارزیابی دارند.

ارسال نظر

 • لیپوماتیک چیست

  لیپوماتیک چیست ؟

  با در مارس 23, 2019 - 0 نظرات

  لیپوماتیک چیست ؟ لیپوماتیک تکنیکی نوین و کم تهاجم می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است . . لیپوماتیک تنها در یک جلسه انجام می گیرد . در برخی مواقع با توجه به نظر پزشک به جلسات دیگر نیز نیاز می باشد . امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش ها و […]

 • عمل زیبایی بینی گوشتی

  با در مارس 21, 2019 - 0 نظرات

  بینی های گوشتی ازغضروف بسیار ضعیفی برخوردار هستند و جراح جهت فرم دادن به بینی ، غضروف آن را تقویت می کند تا استحکام پیدا کند . همچنین ضخامت پوست شما هنگام جراحی هم باید ارزیابی شود و سپس تغییرات مورد نیاز برای چارچوب و اسکلت بندی بینی اعمال شود . بنابراین افرادی که از […]

 • درد مفاصل

  با در مارس 25, 2019 - 0 نظرات

  درد مفاصل متخصصان بر این باورند  که سن شروع بيماري‌هاي مفصلي کم تر شده  است ، ‌ همچنین بسیاری از  افرادي كه براي درمان ‌دردهاي مفصلي حدود 20 سال پیش  ، به درمانگاه‌ هاي فيزيوتراپي و ارتوپدي مراجعه مي‌كردند، افراد بالاي 55 تا 60 سال بودند و تخريب غضروف مفصلي  ، در حقیقت در سنين […]

 • نکات جراحی بینی

  با در مارس 24, 2019 - 0 نظرات

  نکات جراحی بینی جراحی بینی به منظور برطرف کردن نواقص و ایرادات بینی صورت می گیرد . همچنین جراحی بینی یکی از جراحی های زیبایی محسوب می شود که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است . معمولا افرادی که جراحی بینی انجام می دهند باید یک سری نکات را در نظر بگیرند تا به […]

 • جراحی ترمیمی بینی

  جراحی ترمیمی بینی

  با در مارس 19, 2019 - 0 نظرات

  جراحی ترمیمی بینی معمولا بسیاری از بیمارانی که برای جراحی ترمیم بینی خود به مطب جراح بینی مراجعه می کنند تمایل به ترمیم و بازسازی دفورمیتی بینی خود دارند . همچنین این ایرادات و ظاهر بدی که در بینی ایجاد شده است ، لازم است که برای ترمیم و بازسازی آن از تکنیک های مخصوصی […]